Overslaan en naar de inhoud gaan

Winkels

brussel - couture

Louizalaan 158 Maandag 10 u - 18 u
1050 Brussel Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
  Vrijdag 10 u - 18 u
T +32 2 647 10 01 Zaterdag 10 u - 18 u
E couture@natan.be Zondag gesloten

Antwerpen

Huidevettersstraat 44 Maandag 10 u - 18 u
2000 Antwerpen Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
  Vrijdag 10 u - 18 u
T +32 3 225 17 72  Zaterdag 10 u - 18 u
E antwerpen@natan.be Zondag gesloten

Amsterdam

 

PC Hooftstraat 23 Maandag 13 u - 18 u
1071 BL Amsterdam Dinsdag 10 u - 18 u
Nederland Woensdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Donderdag 10 u - 18 u
  Vrijdag 10 u - 18 u
T +31 2 03 63 91 41  Zaterdag 10 u - 18 u
E amsterdam@natan.be Zondag 1e van de maand, 12 u - 17 u

Brussel

Naamsestraat 78 Maandag 10 u - 18 u
1000 Brussel Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
  Vrijdag 10 u - 18 u
T +32 2 512 75 00 Zaterdag 10 u - 18 u
E brussels@natan.be Zondag gesloten

Gent

Henegouwenstraat 91-93 Maandag 10 u - 18 u
9000 Gent Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
  Vrijdag 10 u - 18 u
T +32 9 225 84 76 Zaterdag 10 u - 18 u
E gent@natan.be Zondag gesloten

Knokke

Kustlaan 150 Maandag 10 u - 18 u 30
8300 Knokke Dinsdag enkel tijdens het hoogseizoen
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u 30
  Donderdag 10 u - 18 u 30
  Vrjidag 10 u - 18 u 30
T +32 50 61 29 60 Zaterdag 10 u - 18 u 30
E knokke@natan.be Zondag 10 u - 18 u 30

Roeselare

Jan Mahieustraat 20-22 Maandag 10 u - 18 u
8800 Roeselare Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
  Vrijdag 10 u - 18 u
T +32 51 24 16 77 Zaterdag 10 u - 18 u
E roeselare@natan.be Zondag gesloten