Overslaan en naar de inhoud gaan

Winkels

brussel - couture

Louizalaan 158 Maandag uitzonderlijk gesloten
1050 Brussel Dinsdag t.e.m. zondag 19 april 2020
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 2 647 10 01 Vrijdag  
M +32 471 87 06 46 Zaterdag  
E couture@natan.be Zondag gesloten

Antwerpen

Huidevettersstraat 44 Maa uitzonderlijk gesloten
2000 Antwerpen Dinsdag t.e.m. zondag 19 april 2020
weergeven op kaart Woensda  
  Donderdag  
T +32 3 225 17 72  Vrijdag  
M +32 475 30 33 54  Zaterdag  
E antwerpen@natan.be Zondag gesloten

Amsterdam

 

PC Hooftstraat 23 Maandag uitzonderlijk gesloten
1071 BL Amsterdam Dinsdag privé afspraken mogelijk
Nederland Woensdag  
weergeven op kaart Donderdag  
T +31 2 03 63 91 41  Vrijdag  
M +31 6 25 17 70 41  Zaterdag  
E amsterdam@natan.be Zondag gesloten

Parijs

Rue des Saint-Pères 71 Maandag uitzonderlijk gesloten
75006 Parijs Dinsdag tot nader order
Frankrijk Woensdag  
weergeven op kaart Donderdag  
  Vrijdag  
T +33 1 88 47 77 60 Zaterdag  
E paris@natan.be Zondag gesloten

Brussel

Naamsestraat 78 Maandag uitzonderlijk gesloten
1000 Brussel Dinsdag t.e.m. zondag 19 april 2020
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 2 512 75 00 Vrijdag  
M +32 475 30 33 62 Zaterdag  
E brussels@natan.be Zondag gesloten

Gent

Henegouwenstraat 91-93 Maandag uitzonderlijk gesloten
9000 Gent Dinsdag t.e.m. zondag 19 april 2020
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 9 225 84 76 Vrijdag  
M +32 475 30 33 72 Zaterdag  
E gent@natan.be Zondag gesloten

Knokke

Kustlaan 150 Maandag uitzonderlijk gesloten
8300 Knokke Dinsdag t.e.m. zondag 19 april 2020
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 50 61 29 60 Vrjidag  
M +32 475 30 33 61 Zaterdag  
E knokke@natan.be Zondag  

Roeselare

Jan Mahieustraat 20-22 Maandag uitzonderlijk gesloten
8800 Roeselare Dinsdag t.e.m. zondag 19 april 2020
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 51 24 16 77 Vrijdag  
M +32 475 30 33 79 Zaterdag  
E roeselare@natan.be Zondag gesloten