Overslaan en naar de inhoud gaan
ENJOY 50% ONLINE AND IN STORES

Winkels

Brussel - Couture

Louizalaan 158 Maandag 10u - 18u
1050 Brussel Dinsdag 10u - 18u
weergeven op kaart Woensdag 10u - 18u
  Donderdag 10u - 18u
T +32 2 647 10 01 Vrijdag 10u - 18u
M +32 471 87 06 46 Zaterdag 10u - 18u
E couture@natan.be Zondag gesloten

Antwerpen

Huidevettersstraat 44 Maa 10u - 18u
2000 Antwerpen Dinsdag 10u - 18u
weergeven op kaart Woensda 10u - 18u
  Donderdag 10u - 18u
T +32 3 225 17 72  Vrijdag 10u - 18u
M +32 475 30 33 54  Zaterdag 10u - 18u
E antwerpen@natan.be Zondag gesloten

Amsterdam

PC Hooftstraat 23 Maandag open op afspraak
1071 BL Amsterdam Dinsdag 10u - 18u
Nederland Woensdag 10u - 18u
weergeven op kaart Donderdag 10u - 18u
  Vrijdag 10u - 18u
M +31 6 20 363 91 41  Zaterdag 10u - 18u
E amsterdam@natan.be Zondag gesloten

Parijs

Rue des Saint-Pères 71 Maandag 11u - 19u
75006 Parijs Dinsdag 11u - 19u
Frankrijk Woensdag 11u - 19u
weergeven op kaart Donderdag 11u - 19u
  Vrijdag 11u - 19u
T +33 1 88 47 77 60 Zaterdag 11u - 19u
E paris@natan.be Zondag op afspraak

Brussel - RTW

Naamsestraat 78 Maandag 10u - 18.30u
1000 Brussel Dinsdag 10u - 18.30u
weergeven op kaart Woensdag 10u - 18.30u
  Donderdag 10u - 18.30u
T +32 2 512 75 00 Vrijdag 10u - 18.30u
M +32 475 30 33 62 Zaterdag 10u - 18.30u
E brussels@natan.be Zondag gesloten

Gent

Henegouwenstraat 91-93 Maandag 10u - 18u
9000 Gent Dinsdag 10u - 18u
weergeven op kaart Woensdag 10u - 18u
  Donderdag 10u - 18u
T +32 9 225 84 76 Vrijdag 10u - 18u
M +32 475 30 33 72 Zaterdag 10u - 18u
E gent@natan.be Zondag gesloten

Knokke

Kustlaan 150 Maandag 10u - 18u
8300 Knokke Dinsdag 10u - 18u
weergeven op kaart Woensdag 10u - 18u
  Donderdag 10u - 18u
T +32 50 61 29 60 Vrijdag 10u - 18u
M +32 475 30 33 61 Zaterdag 10u - 18u
E knokke@natan.be Zondag 10u - 18u 

Roeselare

Jan Mahieustraat 20-22 Maandag 10u - 18u
8800 Roeselare Dinsdag 10u - 18u
weergeven op kaart Woensdag 10u - 18u
  Donderdag 10u - 18u
T +32 51 24 16 77 Vrijdag 10u - 18u
M +32 475 30 33 79 Zaterdag 10u - 18u
E roeselare@natan.be Zondag gesloten