Overslaan en naar de inhoud gaan
Health comes first. All stores reopened with or without appointment. We are taking all measures to guarantee your safety.

Winkels

brussel - couture

Louizalaan 158 Maandag 10 u - 18 u
1050 Brussel Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
T +32 2 647 10 01 Vrijdag 10 u - 18 u
M +32 471 87 06 46 Zaterdag 10 u - 18 u
E couture@natan.be Zondag gesloten

Antwerpen

Huidevettersstraat 44 Maa 10 u - 18 u
2000 Antwerpen Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensda 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
T +32 3 225 17 72  Vrijdag 10 u - 18 u
M +32 475 30 33 54  Zaterdag 10 u - 18 u
E antwerpen@natan.be Zondag gesloten

Amsterdam

PC Hooftstraat 23 Maandag privé afspraken mogelijk
1071 BL Amsterdam Dinsdag 10 u - 18 u
Nederland Woensdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Donderdag 10 u - 18 u
T +31 2 03 63 91 41  Vrijdag 10 u - 18 u
M +31 6 25 17 70 41  Zaterdag 10 u - 18 u
E amsterdam@natan.be Zondag gesloten

Parijs

Rue des Saint-Pères 71 Maandag 11 u - 19 u
75006 Parijs Dinsdag 11 u - 19 u
Frankrijk Woensdag 11 u - 19 u
weergeven op kaart Donderdag 11 u - 19 u
  Vrijdag 11 u - 19 u
T +33 1 88 47 77 60 Zaterdag 11 u - 19 u
E paris@natan.be Zondag gesloten

Brussel

Naamsestraat 78 Maandag 10 u - 18 u
1000 Brussel Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
T +32 2 512 75 00 Vrijdag 10 u - 18 u
M +32 475 30 33 62 Zaterdag 10 u - 18 u
E brussels@natan.be Zondag gesloten

Gent

Henegouwenstraat 91-93 Maandag 10 u - 18 u
9000 Gent Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
T +32 9 225 84 76 Vrijdag 10 u - 18 u
M +32 475 30 33 72 Zaterdag 10 u - 18 u
E gent@natan.be Zondag gesloten

Knokke

Kustlaan 150 Maandag 10 u - 18 u
8300 Knokke Dinsdag enkel op afspraak
weergeven op kaart Woensdag enkel op afspraak
  Donderdag 10 u - 18 u
T +32 50 61 29 60 Vrjidag 10 u - 18 u
M +32 475 30 33 61 Zaterdag 10 u - 18 u
E knokke@natan.be Zondag 10 u - 18 u

Roeselare

Jan Mahieustraat 20-22 Maandag 10 u - 18 u
8800 Roeselare Dinsdag 10 u - 18 u
weergeven op kaart Woensdag 10 u - 18 u
  Donderdag 10 u - 18 u
T +32 51 24 16 77 Vrijdag 10 u - 18 u
M +32 475 30 33 79 Zaterdag 10 u - 18 u
E roeselare@natan.be Zondag gesloten