Overslaan en naar de inhoud gaan
Shop our new arrivals, available online and in stores!

Winkels

Brussel - Couture

Louizalaan 158 Maandag Momenteel gesloten
1050 Brussel Dinsdag tot nader order
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 2 647 10 01 Vrijdag  
M +32 471 87 06 46 Zaterdag  
E couture@natan.be Zondag gesloten

Antwerpen

Huidevettersstraat 44 Maa Momenteel gesloten
2000 Antwerpen Dinsdag tot nader order
weergeven op kaart Woensda  
  Donderdag  
T +32 3 225 17 72  Vrijdag  
M +32 475 30 33 54  Zaterdag  
E antwerpen@natan.be Zondag gesloten

Amsterdam

PC Hooftstraat 23 Maandag Privé afspraken mogelijk
1071 BL Amsterdam Dinsdag 11 u - 17 u
Nederland Woensdag 11 u - 17 u
weergeven op kaart Donderdag 11 u - 17 u
T +31 2 03 63 91 41  Vrijdag 11 u - 17 u
M +31 6 25 17 70 41  Zaterdag 11 u - 17 u
E amsterdam@natan.be Zondag gesloten

Parijs

Rue des Saint-Pères 71 Maandag Momenteel gesloten
75006 Parijs Dinsdag tot nader order
Frankrijk Woensdag  
weergeven op kaart Donderdag  
  Vrijdag  
T +33 1 88 47 77 60 Zaterdag  
E paris@natan.be Zondag gesloten

Brussel

Naamsestraat 78 Maandag Momenteel gesloten
1000 Brussel Dinsdag tot nader order
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 2 512 75 00 Vrijdag  
M +32 475 30 33 62 Zaterdag  
E brussels@natan.be Zondag gesloten

Gent

Henegouwenstraat 91-93 Maandag Momenteel gesloten
9000 Gent Dinsdag tot nader order
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 9 225 84 76 Vrijdag  
M +32 475 30 33 72 Zaterdag  
E gent@natan.be Zondag gesloten

Knokke

Kustlaan 150 Maandag Momenteel gesloten
8300 Knokke Dinsdag tot nader order
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 50 61 29 60 Vrjidag  
M +32 475 30 33 61 Zaterdag  
E knokke@natan.be Zondag  

Roeselare

Jan Mahieustraat 20-22 Maandag Momenteel gesloten
8800 Roeselare Dinsdag tot nader order
weergeven op kaart Woensdag  
  Donderdag  
T +32 51 24 16 77 Vrijdag  
M +32 475 30 33 79 Zaterdag  
E roeselare@natan.be Zondag gesloten